Kutlu Kimyasal Değerlendirme Uzmanlığı Eğitim Kuruluşu / KDU Eğitimi - GBF Hazırlama - PKD Hazırlama

Hakkımızda

 

Kutlu KDU Eğitim, Tek Temsilcilik ve Danışmanık Kuruluşu, Kutlu Kurumları arasına eklenen en yeni halkayı oluşturuyor. Kutlu Kurumları içinde, Mesleki Yeterlilik Belgelendirme (Metal, Makine İnşaat ve Otomotiv sektörlerini içine alacak şekilde), Mesleki Yeterlilik Eğitimleri (Yüksekte çalışma eğitimlerinden İş Makineleri Operatörlüğüne uzanarak) Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Eğitimleri, SRC-1-2-3-4-5 Eğitimleri, Orta ve Üst Düzey Yöneticilik Eğitimleri ve Psikoteknik Değerlendirme Merkezleri gibi birbirinden farklı ancak birbirini tamamlayıcı birçok alanda faaliyet sürdürüyoruz. Bu alanlarda hizmetlerimizi sunarken bütünün parçalarını bir arada görerek sektörel ihtiyaçları cevaplamak üzere hareket etmekteyiz. Farklı bakanlıkların geniş mevzuatını konu alan çalışmalarımızla hizmet sunduğumuz işletmelere bir yönüyle danışmanlık vazifesi de görebiliyoruz.

Yürüttüğümüz faaliyetlerle bütünü bir arada görmekle birlikte her bir iş kolunu başlı başına kalemler olarak ele alıyoruz. Kurumlarımızın her birinde kendi kalitesini yansıtan alt yapı ve eğitmen unsurlarımız öne çıkıyor. Ayrıca birlikte çalıştığımız firmalara hizmet sunarken geçmişten bu yana oluşturduğumuz kurumsal kültürümüzü yansıtmak kaçınılmaz oluyor. Mesleki etik ve ahlaki yaklaşımımızla verdiğimiz hizmetlerin değerli ve önemli olduğunun farkındayız. Muhataplarımızın bizden aldıkları hizmetlerle çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimlerine bir katkı sunduğumuzu görmeleri çalışma felsefemizin en önemli kilometre taşını oluşturuyor. Diğer bir ifadeyle sadece kısa değil uzun vadeli ve gelecek odaklı memnuniyeti hedef alarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İşte bu çerçevede geçmişten gelen birikim ve kurumsal kültürümüzün vermiş olduğu güvenle Kimyasal Değerlendirme Uzmanlığı Eğitim alanında da bulunmak istedik. Bu alana katkı sağlayıp gelişiminde etkin rol oynayabilmek ana hedefimiz olacaktır. Hizmet alt yapımızı bu alanda önemli yetkinliğe sahip eğitimcilerle buluşturarak sektörün beklediği kalitede Kimyasal Değerlendirme Uzmanı yetiştirmek amacındayız.

Misyonumuz

Sektörün ihtiyacı olan nitelik ve kalitede Kimyasal Değerlendirme Uzmanı yetiştirmek; KKDİK norm ve işlemlerinin tanınması, yaygınlaşması ve uygulanmasının bir alışkanlık haline gelmesinde sağlanmasında katkılarda bulunmak temel misyonumuzu oluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Bu alanda hep önde ve en iyi olmanın yollarını aramak, sektöre öncülük edebilecek seviyeye ulaşmak bakış açımızı oluşturmaktadır. Aynı zamanda hedefimize ulaşmak için alanımızla ilgili ulusal ve uluslararası gelişmeleri takip ederek güncelliğimizi korumanın vizyonumuzu genişleteceğini düşünüyoruz.

Kalitemiz

Vizyon, misyon ve anlayışımıza uygun personel, araç-ekipman ve yönetim sistemiyle çalışmak bizim kalite çerçevemizi belirlemektedir. Ayrıca, personelimiz ve hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlarla olan ilişkilerimizi gelişimimizin bir parçası olarak görmekteyiz.

Resim Galeri